Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
«Всі ми діти твої, Україно!»
«Всі ми діти твої, Україно!»

«Всі ми діти твої, Україно!»

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня 2019 року в «Національному музеї народної архітектури та побуту України»(Пирогово) відбувся Всеукраїнський фестиваль
імені Іллі Левітаса, організаторами якого виступили Рада національних спільнот України, Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Міністерство культури України. У заході також приймала участь  Всеукраїнська асоціація корейців.

Гості фестивалю мали змогу побачити танцювальні та вокальні майстер-класи, народні забави, ігри для дітей, демонстрацію та реалізацію творів народно-ужиткового мистецтва, кулінарних виробів, друкованої продукції. Можна було скуштувати кращі національні страви багатьох країн в одному місці (узбецький плов, арабські солодощі, грузинські хінкалі та вино, найсмачніший шашлик тощо).

З вітальними промовами виступили на офіційній частині організатори фестивалю та почесні гості, зокрема, Оксана Теодозіївна Повякель — Генеральний директор Національного музею архітектури та побуту України, Ткаченко Наталія – начальник відділу міжнародного співробітництва з питань національних меншин Міністерства культури України, Золотоверх Ігор – начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Ашот Аванесян – Голова РНСУ та інші.

Сила єдності усіх учасників та гостей фестивалю, створила сонячну і неймовірно дружню атмосферу в колі однієї великої родини.

One comment

Залишити відповідь