Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
Корейський Культурний Центр
Корейський культурний центр

Корейський культурний центр

У квітні 2007 року у Києві відчинив свої двері Корейський культурний центр (ККЦ) — добровільна громадська організація некомерційного типу. Ідея створення ККЦ належить групі ентузіастів, які поєднали зусилля для згуртування членів корейської діаспори в Україні.
Деякі з них одночасно є засновниками Асоціації корейців України (зараз: Всеукраїнська асоціація корейців).

ККЦ створено з метою налагодження та зміцнення зв’язків між представниками корейської нації в Україні та популяризації корейської культури.
Окрім згуртування та співпраці з регіональними представництвами корейських національних асоціацій, створених в Україні, діяльність Організації поширюється також на закордонні організації, які підтримують корейську культуру.

ККЦ підтримує та бере участь у програмах зі створення шкіл з вивченням корейської мови,
сприяє розвитку та пропаганді культурних традицій корейського народу. Участь в організації корейських національних свят та фольклорних фестивалів є обов’язковим пунктом у програмі щорічних заходів, які ККЦ проводитиме спільно з Посольством Республіки Корея в Україні.

Серед таких заходів: фольклорні фестивалі, змагання з тхеквондо та бадук (корейські шашки), виставки фоторепродукцій. Організацію створено для підвищення популярності корейської культури в Україні, створення нового іміджу країни-представниці Сходу, пізнання невідомої, а тому загадкової європейцям культури.

Серед багатьох українців досі існує помилкове уявлення про корейців взагалі та українських корейців зокрема, що шкодить іміджу народу загалом. Недолік інформації є головною проблемою, ліквідувати яку допоможе створення інформаційних каналів, що містять відомості про культуру, мову, звичаї, традиціях корейського народу та життя корейців у регіонах України. Такими інформаційними блоками є сайт ККЦ у мережі Інтернет, сторінка ККЦ на Facebook https://www.facebook.com/koreancenter.org.ua/, заснований нами журнал «Мугунхва», який буде розповсюджуватись у тих регіонах України, де живе корейська діаспора .

Корейський культурний центр співпрацює з іншими громадськими організаціями, а саме: Всеукраїнською асоціацією корейців, Київською асоціацією корейців, обласними осередками корейців, з багатьма міжнародними організаціями, зокрема загальноросійськими та республіканськими національно-культурними об’єднаннями.

Зацікавлених у співпраці осіб просимо звертатися за адресою:
03115, Київ, вул. Хмельницька, 10. Тел. (096) 376-02-19
office@koreancenter.org.ua