Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
Корейський Культурний Центр
Про нас

Про нас

Тож, давайте знайомитися! Історія захоплення культурою Халлю, «K-Fun Entertainment» та «ARMY BTS UA» Тож, давайте знайомитися!

Голова, керівник та засновник  – Олена Іванченко, автор Програми “Україна – Корея forever” для зміцнення міжнародних творчих зв’язків між країнами.

У 2019 році разом із однодумцями та партнерами нею було створено «K-Fun Entertainment», що стало першою офіційною українською платформою по просуванню K-pop в Україні;

7 липня 2021 року офіційний фан клуб «ARMY BTS UA» в Україні було зареєстровано.

Нашого керівника було нагороджено Орденом «Софії Київської» Міжнародною фундацією лицарів Доброї Волі.

Історія захоплення культурою Халлю, «K-Fun Entertainment» та «ARMY BTS UA»

Вона розпочалася з 1996 року, коли Олена Іванченко познайомилася із Мариною Лі, яка відкрила для Олени світ корейської культури. Багато років спілкування та пізнавання тонкощів корейської культури були вкрай цікавими та необхідними. Пізніше, Олена стала виконавицею танців в ансамблі традиційних корейських танців «Тораді». Доречи, саме Марина Лі й очолює «Тораді».

Олена Іванченко – є ARMY, і тому з серпня 2019 року провела разом з командою активістів безліч акцій, які  допомагають привернути увагу до українських фанатів і підготувати ґрунт для приїзду ВTS в Україну.

За підтримки Корейського культурного центру, асоціації корейців в Україні, ансамблю традиційних корейських танців «Тораді» та багатьох талановитих ARMY, з серпня 2019 року було проведено безліч рандомів, вечірок та заходів, серед яких: святкування Днів Народження мемберів BTS:

Чонгука і РМ  у театрі “Дивний замок”.

Чиміна в кінотеатрі “Супутник” велика вечірка із концертом та розважальною програмою.

Джина і Техьона” Eventhall Pochayna”, ТРЦ “Gorodok” (з трансляцією на екранах)

День народження BTS був із грандіозними концертами «ARMY для ARMY», які розпочалися у ТРЦ “Retrovill”, а закінчилися біля TRЦ “Gulliver” та Палацу Спорту (з трансляцією на екранах)

День народження ARMY у ресторані «Соломон» та Маріїнському парку у Києві

День народження Чонгука святкували на кораблі, що йшов Дніпром під музику ВTS, а завершився у ресторані «Соломон» та TRЦ “Gulliver” (з трансляцією на екранах)

День народження Чиміна святкували у ресторані «Соломон» де відбувся конкурс танцю

На День народження РМ, в ресторані «Соломон» влаштували реп конкурс, що транслювався в Сеулі

День народження Техьона та Джина – гучна вечірка у ресторані «Соломон»

День народження Хосока святкували у ТОВ «Знання» із трансляцією на екранах Київського Планетарію

Як це все відбувалося ви можете дізнатися з наших публікацій на Ютуб каналах

TV_ArmyBTS_UA та K-FUN ENTERTAINMENT

А також у соц.мережах:

https://vm.tiktok.com/ZMdAE98ow/

https://www.instagram.com/k.fun.entertainment/

https://t.me/armybtsua_kanal

За цей час «K-Fun Entertainment»  уперше в Україні у вересні 2019 створив постановку вистави за мотивами корейських національних казок українською мовою.

Перформенс «Дефіле театрального костюму на Хрещатику» в Києві під трек BTS “Go-go”.

Колекцію вуличної моди в грудні 2019 року (з презентацією у театрі на Подолі)

За ініціативою корейського культурного центру  по віршах корейських поетів у перекладі українською («Антологія корейської поезії»), було створено K-pop балет «Серце Весни»

Трейні «K-Fun Entertainment», спільно з акторами і сovergrups, неодноразово (7 разів за 2020 рік) отримували вищі нагороди на міжнародних конкурсах, у тому числі за авторські твори.

В період локдауну 2020 року «K-Fun Entertainment» продовжував роботу і провів rap – challenge з корейськими рэп- виконавцем Kazu та підготував власні пісні до запису.

На сьогодні знято кліпи на 4 пісні, з яких 2 присвячені творчості гурту BTS у тому числі на підтримку перемоги на Греммі.

1 березня 2021 року «K-Fun Entertainment» провів святкування дня боротьби за Незалежність Республіки Корея в Корейському культурному центрі, звідки виконання власної пісні «K-Fun Entertainment»транслювалося в Сеулі.

Про діяльність організацій були зняті не лише відеоролики і документальні фільми, але і розміщені статті на сайті Korea.net та на сайтах українських і зарубіжних Медіа платформ.

13 червня 2021 року «K-Fun Entertainment» за підтримки ресторану корейської кухні Kim Kimchi і ТРЦ «Retrovill»  відкрив перше в Україні K-pop простір (на жаль знищене під час війни), а також організував в містах України флешмоби присвячені Дню народження гурту BTS. Цього ж дня Army з усієї України безкоштовно підготовлені тренерами «K-Fun Entertainment» виступили на Спортивній площі 1, з  концертом і створили флешмоб “Фіолетове море”  продемонстрували на екранах ТРЦ «Gulliver» Інтернаціональну ARMY-стінку, (що була зібраною командою «K-Fun Entertainment» впродовж 3-х місяців) і почали збір підписів на відкритому листі президентові України про приїзд BTS з концертом. На сайті Посольства Республіки Корея був розміщений пост про цю прекрасну подію.

За підтримки, компанії «Megashow», ТРЦ «Gulliver» (інформаційного спонсора) «K-Fun Entertainment prodachn» були проведені зйомки фільму “ARMYBTS UA with love in “, про святкування Дня народження Бантан в Україні, який був переданий іменинникам. Також, 13 червня 2021 року безкоштовно для фанатів, провели заходи і створили фан зону в містах України.

07 липня 2021 року «ARMY BTS UA» була офіційно зареєстрована і почала створювати ЄДИНИЙ РЕЄСТР АРМИ БТС в Україні для реального уявлення про можливе проведення концерту.

Керівництво отримало відповідь від Президента і з нами зв’язалося Міністерство Закордонних справ.

Була створена робоча група по розробці бізнес плану. Організація продовжує отримувати запити від тих, що бажають побачити хлопців в Україні і Реєстр поповнюється.

8 липня 2021 року «K-Fun Entertainment» і «ARMY BTS UA» взяли участь в міжнародному флешмобі виконавши “Динаміт” на даху ТРЦ «Gulliver» та показали себе найкращим чином.

9 липня, в День народження ARMY, також було проведено велике свято з трансляцією на ТРЦ «Gulliver» і концертом в Маріїнському парку.

Наприкінці липня нами була оголошена пропозиція про створення простору BTS в Києві зі сквером та муралом, яку підтримали Корейський культурний центр і асоціація корейців в Україні. Переговори велися за допомогою міністерства Молоді та Спорту, зараз, через війну, тимчасово призупинені.

28 серпня 2021 року було проведене святкування Дня народження Чонгука з BTS, конкурс косплея, розіграші призів, із задіюванням 3-х фанкафе, А також провели прогулянку по Дніпру на кораблику з банерами і прапором Кореї.

11вересня 2021 року в День народження РМ, в ресторані «Соломон» «ARMY BTS UA» спільно з «K-Fun Entertainment» і Головою асоціації корейців, за підтримки  компаній «ЕвЛение» та «Nice Gais»,  провели міжнародний реп конкурс, суддями в якому виступили корейські і китайські виконавці. Трансляція велася і в Сеулі.

15 жовтня 2021 року до Дня народження Чиміна з BTS, був проведений конкурс танцю з розіграшами та трансляцією на ТРЦ «Gulliver» та грою в Мафію BTS у ресторані «Соломон». В цей же час керівник Олена Іванченко була запрошена в журі міжнародного конкурсу Кореяда.

«K-Fun Entertainment», у складі якого більшість учасників ARMY, підписав офіційний контракт з корейською компанією на участь в 5-му міжнародному фестивалі  Міських дітей в Сеулі, і з 27 листопаду 2021року, наші дівчата, що є офіційно ARMY взяли в ньому участь, вперше представивши K-pop Україну на корейському телебаченні.

Обидві організації «ARMY BTS UA» та «K-Fun Entertainment» написали листи з вдячністю Президентові Республіки Корея за участь в конкурсі і за те, що призначили BTS посланцями подальших поколінь та культури.

6 грудня 2021 року Олена, як керівник «ARMY BTS UA» була представлена Послу Республіки Корея. На цій зустрічі було оголошено про двобічне бажання сторін запросити BTS в Україну.

29 грудня 2021року було проведено свято і конкурсну програму до Дня народження Джина і Техьона з BTS, який пройшов спільно з новорічним святом в ресторані «Соломон».

Ідеї та мрії, що втілюються, подарунки до конкурсів та  розіграшів – це ініціативи наших креативних ARMY, які ми завжди вітаємо та підтримуємо.

Наші адміни, що цілодобово допомагають – це прекрасні, веселі та цінні люди з бійцівськими якостями.

18 лютого 2022 року був підготовлений і проведений показ авторської Колекції ханбоків до Корейського Нового року і Дня народження Хосока з BTS . Вони виконані в традиційному стилі з українською вишивкою. Кожен втілює собою еру BTS, 7 чоловічих і 1 жіночий і, звичайно ж – «ARMY», яка виконала мелодію на скрипці У показі взяв участь ансамбль «Тораді» та моделі – українські й корейські юнаки і дівчата. Показ пройшов в Київському Планетарії м. Олімпійська в приміщенні ТОВ «Знання».

На жаль, запланований захід в Телецентрі до Дня початку боротьби за Незалежність Кореї і святкування Дня народження Шуги з BTS, були перервані військовими діями. Проте ми продовжили свою роботу он-лайн.

Так нами було організовано підтримку BTS на Гремі. Представник «ARMY BTS UA», з плакатом підтримки від України, знаходився безпосередньо у будівлі MGM і багато ARMY з усього світу, вирушаючи на концерт, змогли побачити це.

Також «ARMY BTS UA»  отримав лист пересланий представниками Посольства Кореї в Україні, де українські діти звертаються до гурту BTS із вдячністю за їхню творчість та  музику, що продовжує підтримувати їх в такий непростий час. «ARMY BTS UA» надіслав офіційний лист керівникам HYBI від українських фанатів, де подякував музикантам BTS за їхню творчість.

Так само для популяризації BTS в Україні, «ARMY BTS UA» започаткував переклад і озвучку усіх шоу та програм BTS з викладанням їх на Ютюб каналі TV_ArmyBTS_UA . У цій роботі зайняті 14 перекладачів, 2 редактори і 2 актори та монтувальник усіх відео.

Дивись сторінку BTS українською

https://koreancenter.org.ua/?page_id=14467

До Дня народження гурту BTS, цього року, планується проведення концерту он-лайн та офф-лайн, 2 флешмоби (міжнародний та український). Цей захід відбуватиметься 11 червня о 13.00 з трансляцією в Сеулі. Гроші зібрані на благодійному концерті ми плануємо використати для потерпілих під час війни дітей, які втратили батьків.

Слідкуйте за нами.

Далі буде!

Знайомтеся «BTS українською» Наша команда Знайомтеся «BTS українською»

30 квітня 2022 року, офіційний всеукраїнський фан-клуб ARMY BTS UA презентував перший в Україні проект «Переклад і озвучка всіх шоу BTS українською».

Обирайте самі як дивитися «BTS українською»

стоячи… лежачи… чи сидячі)) Головне – ми разом!

Наша команда

Організатори проекту та голоси за кадром 

 

пані Олена Іванченко 

Олексій Климов

Проте нас стає більше з кожним днем. Зараз над проектом працюють перекладачі та редактори:

 

Kopyliak Nataliia

Івент-менеджер, керівник європейського проекту talent assessment в Україні “Talenterry”

Люблю подорожувати, вивчати культуру інших країн та знайомити їх з українською. Працюю над поширенням україно-корейської дружби.

 

Burikina Ira

Мені 19 років, зараз безробітна, проте завзята, хобі: – танці K-pop. Хочу стати айдолом в Hybe Entertainment

 

 

Yuliia Ivanova

Навчаюся у Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика

Хобі: малювати, співати та займаюся рукодільництвом.

 

Kolesnikova Olha

Я вчитель німецької мови. Маю унікальне (😉) хобі: дорамниця і вже півроку як АРМІ. Вже рік вивчаю китайську мову. Подобається приносити радість і користь у цей світ!

 

Kaplun Elizaveta.

Навчаюся в 9 класі. Захоплюся музикою та переклядами фільмів. Книги та  BTS завжди в моєму серці. Роблю все можливе, щоб BTS приїхали в Україну. Файтін!

 

Nina Hlyniuk

Я навчаюся в Національному університеті “Острозька академія”, на українській філології (саме тому бажання щось українізувати в мене доволі велике), станом на сьогодні усі свої хобі (малювання, грання на гітарі, спів тощо) реалізовую в організації дитячих таборів та благодійних футбольних матчах.

Озвучка створена на громадських засадах.

Стартовим шоу став RUN BTS.

Але ми на цьому не зупинилися. Вже вийшли Bon Voyage, In the Soop, інтерв’ю Бантанів, тощо.

Всі новини фанклубу та можливості співпраці на каналах: https://t.me/armybtsua_kanal

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=mj1k60sv4uwi&utm_content=mt4yyw2

https://vm.tiktok.com/ZMLtxJ3oQ/

Підтримайте українське!

Файтін!

Залишити відповідь