Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
Корейський Культурний Центр
Всеукраїнська Асоціація Корейців

Всеукраїнська Асоціація Корейців

Пезидент Всеукраїнської асоціації корейців з 2022 р.

Кім Ігор Вільгельмович 

Народився 18.01.1974 р.
Узбекистан, м. Ташкент

Освіта
1995 диплом перекладача корейської мови в Центрі Освіти Республіки Корея (타슈켄트한국교육원)
у 2001 році закінчив Ташкентський Пед.Університет (ТДПУ) ім. Низами за спеціальністю «Викладач корейської мови та літератури»

У 2020 році закінчив магістратуру Дніпропетровського агро-Економічного Університету за спеціальністю «Еколог»

Суспільна діяльність:
2017 р- Засновник та віце-президент ГО «Міжнародна Екологічна Безпека»
Результати та досягнення:
– організована структура та система заходів Акваплогінг – Чиста Україна, Чистий Дніпро»
– проведення регулярного навчання на підприємствах у сфері Екології за проектом “Корпоративна Соціальна відповідальність”
– взаємодія з професійними екологічними службами та еко-активістами.
– контроль та управління процесами організації (інформація на сайті www.save-eco.world)

З 2018 року – член «Korean Business Club in Ukraine»
У 2019 році очолював президентство, модераторство та представлення даного майданчика в країнах СНД у рамках «Об’єднання Корейських бізнес-клубів» (Сочі, Ташкент, Бішкек, Алмати)
Проведення та організація бізнес-форуму ОКБК у Києві
Має активну комунікацію з усіма керівниками клубів та особисті стосунки.
З 2020 року член міжнародного руху «За мирне об’єднання Північної та Південної Кореї» (민주평화통).

Президент “ВАК” Кан Ден Сік з до 2021р.

Доповідь 2018 Президента “ВАК” Кан Ден Сіка

Громадської організації «Всеукраїнська асоціація корейців» про виконану роботу за останні 3 роки.
У роботі Асоціації існують завдання глобальні та локальні.
Одним із глобальних завдань діяльності Президента була організація роботи Асоціації системно та постійно.
За звітний період Асоціація працювала згідно з планом, який складався щороку. На регулярній основі проводилися різноманітні заходи. Так, щорічно проходили фестивалі культури в регіонах України, регулярно випускався журнал «Мугунхва», своєчасно оплачували комунальні та інші послуги утримання офісу, вчасно виплачувалася зарплата співробітникам офісу.
Постійно Асоціація брала участь у роботі громадських та державних організацій. Щороку кілька людей корейців похилого віку відвідували історичну батьківщину Корею. Одним із пріоритетних завдань була робота з молоддю.
Тепер про конкретні заходи, які були проведені Асоціацією та Корейським культурним центром з окремих напрямків.
Важливий напрямок, який потребує дуже багато часу – це участь у заходах, які проводить посольство, підтримка постійного контакту та обговорення як перспективних, так і повсякденних проектів, питань. Наприклад, обговорення аграрних проектів для корейців України.

Одним із важливих напрямів діяльності Асоціації та її Президента є участь та підготовка до заходів, що проводяться посольством, державними органами України (Верховною Радою, Міністерством культури та мерією м. Києва), Радою національних спільнот України, Міністерством освіти та науки. Так за звітний період брали участь у таких заходах як:

  1. Парламентське слухання щодо етнонаціональної політики в Україні.
  2. Круглий стіл: «Україна – Корея: етнічна співпраця та її перспективи».
  3. Створення та входження до опікунської Ради при Раді національних спільнот України.
  4. Ухвалення активної участі у створенні історії національних етносів України участь в урочистих заходах, присвячених Дню незалежності України, Дню Конституції, Дню м.Києва тощо.
  5. Проведення форуму та круглого столу спільно з посольством Республіки Корея із сучасного стану справ на Корейському півострові за участю політичних діячів та відомих вчених України та Кореї.
  6. Проведення конференції з корезнавства разом із посольством у КНЛУ «Економічне диво Кореї».

Наступним важливим напрямком є ​​робота щодо вдосконалення регіональних структур нашої Асоціації, постійно відбувається зростання нових місцевих підрозділів. Щодо роботи регіональних підрозділів слід зазначити, що деякі з них знизили свою активність: з Донецьком та Луганськом зрозуміло, а Київський, Миколаївський, Черкаський та ін., знизили свою активність із незрозумілих причин. Отже є надчим попрацювати.
Як і раніше, ахіллесовою п’ятою є юридичне оформлення регіональних відділень та осередків. Дехто так і не оформив свій юридичний статус, не провів перевибори належним чином і не є легітимними членами Асоціації.
Проблемним питанням є повернення боргів наших аграріїв. Гроші не повертають навіть ті, кому надали допомогу під гарантії наших регіональних керівників. Тобто механізм, який ми розробили із посольством для отримання постійного доходу, не спрацював. У багатьох випадках це недоробка регіональних керівників, оскільки позички видавали на їхню рекомендацію та прохання.
За час звітного періоду тривала робота щодо легалізації корейців України. Центральний офіс постійно вів діяльність з легалізації та надання правової допомоги корейцям. Так, за 2015 рік надано юридичну допомогу: з питань громадянства – 12, з питань про дозвіл на проживання – 20, з інших юридичних питань – 95; за 2016 рік: з питань громадянства – 18, з питань про дозвіл на проживання – 18, за іншими – 67, було складено 11 процесуальних документів; за 2017 рік: з питань громадянства – 31, з питань про посвідку на проживання – 20, з інших – 75; за січень – серпень 2018 року: з питань громадянства – 18, з питань про дозвіл на проживання – 8, за іншими – 41.

За звітний період багато попрацювали над наданням допомоги біженцям з Донбасу, так у чотири транші надали матеріальну допомогу 100 особам на суму 50 тис. доларів США. За допомогою Цоя Володимира Валерійовича видали допомогу у формі нового взуття 62 корейцям на суму понад 73 тис. грн., надали матеріальну допомогу нужденним членам Асоціації на суму 39 тис. грн.
Наступним важливим напрямом є культурно-масова робота.
Провели три фестивалі корейської культури в Одесі, Києві та Херсоні.
Провели у Києві масштабну конференцію, присвячену 80-річчю депортації корейців.
Провели молодіжний форум у Києві.
Провели низку заходів в офісі в Києві щодо популяризації корейської культури, у тому числі, кулінарні майстер-класи, майстер-класи з каліграфії, орігамі, лекцію про культурні особливості Кореї.
Найбільшим здобутком нашої команди є відкриття кафедри корейської філології та центру кореєзнавства при КНЛУ у 2017 році.
Тут корейці показали справжню згуртованість. Причому як корейці України, так і корейці з історичної батьківщини. Так величезну допомогу зробив Діловий клуб на чолі з Петром Паком, Цой В. В., Тян Р.М., Посольство Республіки Корея і, нарешті, «Самсунг – Електронік» в Україні.
Внаслідок відкриття нової кафедри популярність корейської мови в Україні зросла у кілька разів. Лише цього року до КНЛУ було прийнято 95 студентів. Це рекорд. Конкуренція на бюджетне місце становила 157 осіб на одне місце. Дивує лише те, що кількість студентів корейців не становить і 5%. Це говорить про те, що корейців не цікавить рідна мова.
За звітний період було видано два навчальні посібники з корейської мови, випустили лексичний мінімум – словник. Працюємо над створенням підручника з корейської мови для українців.
Успішно функціонують курси корейської мови, які постійно відбуваються в офісі у Києві.
Регулярно проводять дитячі новорічні ранки в ККЦ. Особливо для дітей переселенців із Донбасу.
Провели у 2017 році в Одесі конференцію з проблем вивчення корейської мови.
Провели день корейської поезії у КНЛУ.
Організували та провели круглий стіл на тему: «Радянські корейці на фронтах Другої світової війни».
За звітний період провели три олімпіади з корейської мови, одну вікторину на знання Кореї.
Закінчуючи свою звітну доповідь, хотілося б подякувати всім членам нашої команди, кожен з яких у міру своїх можливостей (адже це громадська робота) допомагав мені. Особливо хочу виділити: Цоя Володимира Валерійовича, Варич Наталію Наумовну, Пака Петра Володимировича, Тяна Романа Мойсейовича, Кім Людмилу Антонівну, Ан Роберта Олексійовича.
Хотілося б побажати врахувати всі недоліки в роботі, добре перенести та зберегти наші традиції, наші здобутки!
Дякую за увагу!

Історія Керівництва

1-й Президент Корейського культурного центру в Україні Цой Володимир Валерійович.

3-й Директор Корейського культурного центру в Україні Кан Ден Сік.

Кандидат політичних наук, професор, кваліфікований перекладач корейської та японської мов, активний громадський діяч. Завідувач кафедри корейської філології Київського національного лінгвістичного університету, віце-
президент Асоціації корейців України (зараз: Всеукраїнська асоціація корейців), а з квітня 2009 року – президент Всеукраїнської асоціації корейців.

Членство у ККЦ
Кожен бажаючий може вступити до Київської міської громадської організації «Корейський культурний центр» та бути обраним до органів управління та контролю: Президії та Ревізійної комісії.

Діяльність