Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
Корейський Культурний Центр
Корейський молодіжний центр

Корейський молодіжний центр

Про нас

Ідея створення Корейського Молодіжного Центру народилася сама собою. Все почалося з того, що ми зібралися на першу довгоочікувану зустріч корейської молоді. На цій зустрічі було вісімнадцять осіб. Ми весело та приємно провели час: їли корейські страви, спілкувалися, знайомилися одна з одною.
Поспілкувавшись, ми дійшли висновку, що ця зустріч повинна мати продовження, тому через деякий час ми знову зібралися і вже надалі було організовано третю, четверту зустрічі. Трохи пізніше ми зібрали найактивніших, ініціативних молодих людей та з їхньою допомогою організували святкування корейського нового року.
На це свято зібралося вже понад шістдесят людей.

Після цієї зустрічі ми зрозуміли, що нам необхідно створити власну організацію, оскільки нам не лише цікаво разом проводити час, а й, об’єднавши свої зусилля, робити щось корисне, спрямоване на збереження корейських національних звичаїв та традицій: вивчати мову, історію,
більше приділяти увагу національним звичаям та традиціям. У реалізації цієї ідеї нам активно допоміг Корейський культурний центр, в особі його президента Володимира Валерійовича Цоя. Саме завдяки підтримці ККЦ ми створили власний сайт.

Зараз у нас є можливість проводити різноманітні культурно-просвітницькі заходи, форуми,
займатися благодійністю. Зокрема, зараз ми будемо приділяти велику увагу проекту з надання допомоги людям похилого віку, а надалі і дітям-сиротам. Восени плануємо провести форум.

Ми не побоялися і взяли на себе місію об’єднати та згуртувати всіх молодих корейців у єдину молодіжну організацію, ціль якої є надання будь-якої допомоги всім молодим корейцям. Ми, у свою чергу, дуже сподіваємося на те, що і ви підтримаєте нас: вступатимете в наші лави, всіляко допомагатимете один одному, підтримуватимете і надихатимете нас на нові проекти та ідеї.

Ми запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. У нас є команда, є сили, є програма, і найголовніше є ВИ. І якщо кожен з вас внесе свою «цеглинку» у будівництво нашої організації – ми обов’язково збудуємо її! Для нас, для дітей, для наших нащадків!

Як з нами зв’язатися

Зв’язатися з нами дуже просто. Напишіть лист на одну з наведених нижче адрес.

Якщо Ви виявили якийсь «глюк» або «баг», або що працює не так, пишіть нашій службі технічної підтримки: vboginskiy@gmail.com (Віктор Богинський)

Якщо Ви бажаєте поділитися своєю історією успіху, написати статтю, пишіть: yuvitcom@gmail.com (Віталій Юн)

Якщо Ви маєте питання безпосередньо пов’язані з нашою організацією, пишіть: kimand8@gmail.com (Андрій Кім), batayev@topnet.ua (Юрій Батаєв)

Запитання та побажання: barty-li@rambler.ru (Аліна Бартулі)

Висловлюємо свою подяку всім тим, хто допомагав, хто підтримав і завжди був поруч: Олександр Тен, Аліна Бартулі, Юрій Батаєв, Олена Юн, Олександр Хван, Марина Лі, Марія Голота; особливо – Тетяна Маркінова та Аліна Власюк

За допомогу у створенні молодіжної організації:
Володимир Валерійович Цой, Олександр Тян, Андрій Кім, Кан Ден Сік.

Залишити відповідь