Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
Корейський Культурний Центр
Мугунхва

Мугунхва

Шановні друзі!

Я радий вітати Вас на сторінках першої в Україні газети корейської громади – Мугунхва. Так історично склалося, що вже кілька десятиліть наш народ мешкає у різних країнах колишнього СРСР, у тому числі й у різних куточках України.

Практично у кожній області є корейська регіональна асоціація,
всього по Україні їх налічується двадцять три. Офіційно в Україні зареєстровано близько 15 тисяч корейців, проте, за неофіційними підрахунками, нас в Україні мешкає набагато більше.

Досі ми не мали своєї газети, зі сторінок якої ми змогли б дізнатися більше один про одного, про те, чим ми живемо, що плануємо, про що мріємо, чого добиваємося, в якій могли б ділитися досвідом, переживаннями, досягненнями. Розуміючи, наскільки важливо для нас усіх мати таку газету,
Корейський культурний центр зробив великий крок до об’єднання та згуртування корейської громади в Україні — започаткував всеукраїнську газету «Мугунхва». Навіть назва вибрана невипадково – вона позначає квітку гібіскуса, національного символу Кореї. Для корейців символіка квітки в корені самого слова «мугунхва»: «мугу» по-корейськи — вічність.
Ця квітка втілює в собі волю, завзятість та рішучість корейського народу. Відтепер наша газета буде у кожному будинку, у кожній корейській родині. Ви отримаєте можливість знати все, чим живуть корейці в Україні та в світі. Допомагатимуть нам у цьому Посольство Республіки Корея та регіональні асоціації.

Особливо ми сподіваємося на керівників регіональних громад, оскільки інформація з місць є дуже важливою і необхідною, і ми розглядаємо кожну з регіональних асоціацій як своєрідний корпункт нашої газети в регіоні. Ще раз вітаю всю корейську громаду з появою першого випуску «Мугунхва».

Цой Володимир Валерійович,
перший президент Корейского культурного центру в Україні

Залишити відповідь