Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
У Києві відбувся 5-й ювілейний відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open
У Києві відбувся 5-й ювілейний відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open

У Києві відбувся 5-й ювілейний відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open

😀 У столичному СК “Венето-спорт” 13 листопада пройшов відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open.

В змаганнях у розділі керугі прийняли участь близько 200 спортсменів з п‘яти областей України та Республіки Молдова.
У турнірі взяли участь Київ, Київська, Одеська, Вінницька та Дніпропетровська області. Їх представляли команди та спортивні клуби ДЮСШ 3 “Спартак”, м. Київ; “Дунаміс”, Київська область; Команда Одеської обласної федерації; Команда Вінницької обласної федерації; клуб “Сильна нація”, м. Київ.

 

З Республіки Молдова змагання відвідало 34 спортсмени.

Організатори події Громадська спілка “Спілка тхеквондо України” (далі – СТУ, прим.ред.), Громадська організація “Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва”, ТОВ “UTP” (Ukraine Taekwondo Promotion) забезпечили дотримання всіх норм безпеки в умовах національного карантину. Турнір проходив без глядачів.
Генеральний партнер Kyiv Open 2020 – Samsung Electronics Україна.
Церемонію відкриття відвідали віце-президенти СТУ Сергій Кіпоренко, Артур Седракян, Олександр Орловський.
Мотивація спортсмена – це змагання. Коли немає змагань, він починає хандрити та думати: “Навіщо воно мені потрібно?”. Саме турнір такого рівню дає можливість встряхнутися спортсмену. Тому всі ті, хто дійсно прагне розвитку сили, духу, честі,- сьогодні тут ,” – зазначив віце-президент СТУ Сергій Кіпоренко.

 

За перші місця боролися тхеквондисти від 6 до 18 років у 6-и вікових категоріях.

  • діти (2014-2013 р.н.)
  • молодші юнаки (2012-2011 р.н.)
  • юнаки (2010-2009 р.н.)
  • кадети (2008-2006 р.н.)
  • юніори (2005-2003 р.н.)
  • дорослі чоловіки (2002 р.н. та раніше)

Змагання на 3-х даянгах проходили під керівництвом 16 суддів. Головний суддя –  Тамара Талах, м. Київ (суддя міжнародної категорії).

За результатами турніру між переможцями Kyiv Open було розподілено 48 золотих медалей, 48 – срібних та 47 – бронзових, відповідно до вікових категорій. Усі призери отримали подарунки від спонсорів турніру.

 

Пандемія похитнула рівень тхеквондо у всьому світі. Ми дуже вдячні за можливість приїхати до Києва та виступити. В нас у Молдавії не проводять турнірів, все заборонено, тому ми із задоволенням приїхали на Kyiv Open, незважаючи на всі труднощі та вимоги через карантин, які ми подолали”, – поділився Ігор Дмитрук, тренер з тхеквондо, Республіка Молдова.

 

Для довідки

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open починає історію з 2013 року. За час існування в змаганнях взяли участь  більше 1200 спортсменів зі всіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ин-Цжун (2013) та консули посольства Республіки Корея в Україні, президент Samsung Ukraine, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

Залишити відповідь