Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
KIA Sportage отримав звання «Авто Року-2011»
KIA Sportage отримав звання «Авто Року-2011»

KIA Sportage отримав звання «Авто Року-2011»

КІА Sportage – отримав звання «Авто Року-2011»! КІА Sportage здобув перемогу в боротьбі за звання найкращого автомобіля в класі “Кросовер-SUV”! Його суперниками за цей титул були 12 маститих конкурентів, яких він лишив позаду.

«Дякую за цей вибір. Хотів би подякувати своїм батькам, Корпорації КІА Моторс, адже саме вони зробили мене таким, який я є, я дуже вдячний вам, і моєму агенту, компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», який забезпечив мені успіх та популярність тут, в Україні», – мабуть, саме такі слова сказав би Sportage, якби автомобілі вміли говорити.

А «популярність» – це саме те слово, яке супроводжувало його від самого представлення як в світі, так і в Україні. Не буде перебільшенням сказати що Sportage нині – один з найпопулярніших автомобілів, яскравим підтвердженням цього є і «Авто року 2011», адже номінація, в якій безперечну перевагу отримав зухвалий кросовер була чи не найчисленнішою, в ній на розгляд журі та публіки була представлена ціла дюжина автомобілів!

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні 2011» є національним рейтингом популярності нових автомобілів, які з’явилися на ринку з 20 листопада 2009 року по 20 листопада 2010 року. Кращі моделі нових авто у різних номінаціях визначали Громадське та Журналістське журі.

Нагадаємо, Україна – не перша країна, де КІА Sportage отримує лаври переможця, автомобіль виборов титул Автомобіля Року в Словаччині, Чехії, Канаді та Бразилії, і як і в Україні став «SUV року» на Близькому Сході. Окрім цих регалій, KІА Sportagе був нагороджений престижною премією за дизайн iF product designотримав 5 зірок в безпекових тестах EuroNCAP, премію Top Safety Pick від Інституту Страхування Дорожньої Безпеки в США.

***

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11 моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Venga та Абсолютно Новий Sportage.

Винятково висока якість продукції – ключова складова філософії бренду KIA.

 

Джерело: www.kia.ua

Залишити відповідь