Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
BTS з Днем народження!!!
BTS з Днем народження!!!

BTS з Днем народження!!!

13 червня українські ARMY, та й увесь прогресивний світ святкували 10-річчя Південно-корейського гурту ВТЅ.

Вони створили справжнє свято з розіграшами та подарунками. постерами та смаколиками. Спонсорами свята виступили магазин корейської їжі “Смак Кореї “, магазин канцтоварів “PURPLE. MOON STORE” та безліч приватних шанувальників.

Ресторан корейської кухні “Seoul Soul bbq” та кафе “Львівські круасани” долучилися в якості фан-ресторанів де зустрічались українські ARMY BTS.
На екранах Гулівера – найбільших у Європі, транслювався уривок з кліпу BTS “Yet to come” та слогани “Мир – це життя, життя – це натхнення, натхнення – це музика, музика – це BTS 💜”

Цього року українські ARMY зробили багато добрих справ. Збирали кошти для дітей з Бучі, на Херсон, ЗСУ, донатили на висадку рослин, прибирали міста та села, ознайомлювали дітей з культурою Кореї, вивчали корейську мову, перекладали та озвучували шоу BTS українською, взяли участь у міжнародному флешмобі та, навіть, створили українські марки BTS. Тож і святкували ARMY також разом, демонструючи, що українці незламні, вони живуть, єднаються, творять та допомогають один одному Файтін‼️
Слава Україні

@seoulsoulbbq
@smak.korea
@purple.moon__store
@nice_guys_party_kyiv

Залишити відповідь