Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні

Army світу єднаються

17 грудня фанати BTS проведуть у Сеулі міжнародний форум “Hope in the fandom”, де обговорюватимуть значення та вплив фандому.

Захід відбудеться в Spigen Hall, комплексному культурному просторі в Каннамгу, Сеул, під назвою “У пошуках надії у фандомі для кращого майбутнього”.

На форумі, що організований Team Army на волонтерських засадах, Army зможуть поділитися історіями про сольний концерт BTS Yet To Come in Busan, проведений на підтримку поданої заявки на участь Пусана у World Expo 2030.

Композитор Генрі Чунг розповість історію створення Sweet for Army, триб’ют-пісні для шанувальників BTS.

Кім Ен Мі, генеральний директор Mushroom, сказав: “Не просто як спостерігачі, а будучи значущими голосами, самі фанати зможуть знайти ключі до кращого майбутнього фандому”.

Всеукраїнський фан-клуб BTS в Україні “Army BTS UA” надіслав лист до організаторів форуму в якому розповів про цілющу силу та велечезний вплив Бантанів на нас УКРАЇНЦІВ, особливо у такий тяжкий час.

Дорогі друзі, ARMY!
Ми “ARMY BTS UA” – фан-клуб BTS з України. Дякуємо вам за створення форуму “Шукаємо у фендомі надію на краще майбутнє”. Зараз в Україні йде війна, багато армійських BTS України дуже сильно постраждали від війни: втратили будинок, близьких, здоров’я і минуле життя, але українські армійські BTS не здаються і не падають духом завдяки підтримці ARMY BTS з інших країн. Ми також вдячні BTS за їхню творчість і за те, що вони надихають нас – вивчати корейську мову, перекладати бангтан-шоу на українську, щоб більше людей об’єднувалися заради дружби. Наш фан-клуб має багато цікавих проектів, якими ми з радістю ділимося з вами. Ми співаємо їхні пісні та святкуємо дні народження членів клубу. Ми всі будемо чекати Гену з армії. Постійно пишемо Бангтану в доступних соціальних мережах і з нетерпінням чекаємо на їх приїзд в Україну після Перемоги та мріємо про їх концерт в нашій Україні на Олімпійському стадіоні. Також від імені Бангтана ми намагаємося допомагати тим, хто цього потребує. Зараз ми збираємо кошти для дітей з постраждалих районів.
Фандом ARMY BTS найкращий у світі і може допомогти багатьом людям. Ми любимо вас, передавайте привіт Бангтану, ми пишаємося всіма нами!
З нетерпінням чекаємо на вашу реакцію, відгук і спілкування

P. S. Вибухають бомби, свистять кулі, гримлять ракети, виють сирени…. але юні душі пишуть листи любові та вдячності BTS

Залишити відповідь