•  

  img_4128 img_0111 dsc_7234-1 Ханбок - национальная одежда корейцев 15 Ahn Sun Mi
 • Конкурс плакатів

  Українським відділенням Національної об’єднавчої ради при президенті Кореї разом з Корейським культурним центром та Корейським освітнім центром було проведено конкурс плакатів «Молімось за об’єднання корейського півострову».

  Взяти участь у конкурсі мали змогу усі хто цікавиться культурою та історією Кореї.

  Ми дякуємо усім, хто приймав участь у нашому конкурсі!

  У нашому конкурсі прийняли участь  слухачі курсів корейської мови, учні Київської гімназії східних мов, та багато любителів Кореї з Києва, Апостолова, Івано-Франківська, Миколаєва та інших міст України.

  Учасники отримали призи від організаторів.

  Історія роз’єднання.

  Починаючи з VII століття Корея розвивалася як єдина держава. Але ряд подій середини XX століття призвів до розділення Кореї на КНДР ї Республіку Корея.

  Корея була розділена внаслідок насильницької політики. Це відбулося у 1945 році після поразки Японії у другій світовий війні, яка до цього правила Кореєю. США і СРСР підписали угоду про спільне управління країною. Лінія розділу зон впливу двох наддержав пройшла по 38-й паралелі. Після Корейської війни (1950—1953) дві створенні держави були розділені демілітаризованою зоною.

  Сьогодні дві корейські держави живуть в різних політичних, економічних і культурних умовах, розглядаючи один одного як окупантів своєї споконвічної території.

  Один народ одну країну було розділено, кордони закрито через політичні протистояння.

  Та надія на мирне об’єднання жива в серцях людей.

  Південна Корея докладає багато зусиль аби налагодити стосунки з КНДР, підвищити рівень громадської дипломатії, підвищити соціальну обізнаність щодо об’єднання, збільшити роль молоді у об’єднавчих процесах.

  Наприклад, коли військова напруженість на Корейському півострові була на піку, Об’єднавча Рада сприяла поліпшенню між корейських відносин, а також успішному проведенню Мирних Олімпійських ігор в Пхенчхані-2018, давши рекомендації з перенесення спільних військових навчань США і Південної Кореї і запросивши високопоставлених представників Північної Кореї на церемонію відкриття і закриття, і за допомогою офіційної участі спортсменів з Північної Кореї

  Література на тему Корейської проблеми:

  https://ipiend.gov.ua/wp-content/uploads/2018/07/kan_den_sik_problema.pdf
  https://ipiend.gov.ua/wp-content/uploads/2018/07/kan_den_sik_problema.pdf
  Запись опубликована в рубрике Новости, Новости ККЦ. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in