Українським відділенням Національної об’єднавчої ради при президенті Кореї разом з Корейським культурним центром та Корейським освітнім центром було проведено конкурс плакатів «Молімось за об’єднання корейського півострову».
Взяти участь у конкурсі мали змогу усі хто цікавиться культурою та історією Кореї.
Ми дякуємо усім, хто приймав участь у нашому конкурсі!
У нашому конкурсі прийняли участь слухачі курсів корейської мови, учні Київської гімназії східних мов, та багато любителів Кореї з Києва, Апостолова, Івано-Франківська, Миколаєва та інших міст України.
Учасники отримали призи від організаторів.
Історія роз’єднання.
Починаючи з VII століття Корея розвивалася як єдина держава. Але ряд подій середини XX століття призвів до розділення Кореї на КНДР ї Республіку Корея.
Корея була розділена внаслідок насильницької політики. Це відбулося у 1945 році після поразки Японії у другій світовий війні, яка до цього правила Кореєю. США і СРСР підписали угоду про спільне управління країною. Лінія розділу зон впливу двох наддержав пройшла по 38-й паралелі. Після Корейської війни (1950—1953) дві створенні держави були розділені демілітаризованою зоною.
Сьогодні дві корейські держави живуть в різних політичних, економічних і культурних умовах, розглядаючи один одного як окупантів своєї споконвічної території.
Один народ одну країну було розділено, кордони закрито через політичні протистояння.
Та надія на мирне об’єднання жива в серцях людей.
Південна Корея докладає багато зусиль аби налагодити стосунки з КНДР, підвищити рівень громадської дипломатії, підвищити соціальну обізнаність щодо об’єднання, збільшити роль молоді у об’єднавчих процесах.
Наприклад, коли військова напруженість на Корейському півострові була на піку, Об’єднавча Рада сприяла поліпшенню між корейських відносин, а також успішному проведенню Мирних Олімпійських ігор в Пхенчхані-2018, давши рекомендації з перенесення спільних військових навчань США і Південної Кореї і запросивши високопоставлених представників Північної Кореї на церемонію відкриття і закриття, і за допомогою офіційної участі спортсменів з Північної Кореї
Література на тему Корейської проблеми: