•  

  img_0264 img_0626 img_4194 dsc_5341 orl4727 Minjae Lee. "devon aoki"
 • Київ, ТРЦ Gulliver, “K-FAN entertaiment”, Army BTS

  Нарешті фанати BTS дочекалися!

  Перша трансляція на каналі TV (Army BTS) UA

  Проект Sope Day Ukraine Gulliver ArmyUa – фанатів Південно-Корейської музичної групи BTS, кращої поп-групи світу 2-х минулих років, легенди k-pop. Фанати зібрали кошти для святкування дня народження одного з співаків Шуги, кращого репера.

  Проект був розрахований на те, що люди зможуть не тільки спостерігати, а й взяти участь у дії, адже вона розгорталась просто неба на території торговельного комплексу Гулівер. Таким чином 1-а українська платформа з просування k-pop виконавців K-fun Entertainment допомогла своїм підопічним долучитись до свята. Дівчата та хлопці виступили під Гулівером, де на найбільших екранах країни було продемонстровано відео з привітанням співака у рамках проекту Sope Day. Також до виконання каверів долучилося ще дві команди. Фанати створили дружню та добру атмосферу, у якій відчувалася підтримка та взаєморозуміння, яка допомогла всім, незважаючи на несприятливі погодні умови, створити справжнє свято, якого так не вистачало всім цілий рік. Надалі проект існуватиме за рахунок фанатської підтримки, та висвітлюватиметься незалежними журналістами.

  Запись опубликована в рубрике Боковая, Новости, Новости корейской культуры, Новости о корейцах в Украине. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in