•  

  img_4206 img_1836 dsc_7241-1 dsc_7522-1 dsc_5219 orl4785
 • Запрошуємо взяти участь у конкурсі творчих робіт!

  «Об’єднання Кореї на тлі майбутнього»

  Усім відомо, що корейський народ називає свою країну зовсім не Korea чи Корея. Дві держави мають різні назви, але історія єднає обидві сторони. Ми переконанні, що кожна корейська душа бажає об’єднати дві території Корьо. Ми пропонуємо вам відтворити на тлі паперу саме Ваше «об’єднання Кореї».

  Вимоги до конкурсу:

  1. Від одного учасника приймається тільки одна робота.

  2. Створіть будь-який контент (саме по темі конкурсу), виражаючи надію на мирне об’єднання Корейського півострову та надішліть на нашу пошту: officekoreancenter@gmail.com.

  3. Разом  з роботою необхідно відправити міні-опис, з вашою ідею (в чому полягає суть вашої ідеї) та вказати такі данні: Ваше ПІБ, дата народження, місто в котрому ви проживаєте, e-mail, контактний номер телефону. За бажанням коротко про себе, наприклад чи є ви етнічним корейцем, чому вас хвилює доля Кореї і т.п.

  4. Робота має бути у  форматі: jpeg. Головне – щоб зображення відкривалось.  Якщо присилаєте роботу у тому форматі, у котрому вона не завантажується або потребує встановлення спец. програм – роботу буде проігноровано.

  5.На тлі вашої роботи та в описі до листа можна використовувати англійську, українську та корейську мови.

  😀 Переможці отримають призи!


  Ставши учасником конкурсу ви даєте згоду на використання вашої роботи організаторами та самим культурним центром для показу, друку, використання в рекламних матеріалах тощо, після проведення конкурсу.

  Запись опубликована в рубрике Боковая, Деятельность, Новости, Новости ККЦ, Новости о корейцах в Украине, План мероприятий. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  One Response to Запрошуємо взяти участь у конкурсі творчих робіт!

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in