•  

  img_0259 img_1816 img_2284 orl4670 Ханбок - национальная одежда корейцев Minjae Lee
 • Чусок!

  Сьогодні одине з найулюбленіших корейських свят – Чусок!

  Святкується Чусок за місячним календарем і кожний рік припадає на різне число місяця. У 2020 році – це 1 жовтня. Святкові вважаються також один день до і один день після нього.

  Чусок сімейне свято, молоді корейці зазвичай їдуть до рідної домівки для зустрічі з родичами. Зібравшись, всією сім’єю одягаються в ханбок, здійснюють церемонію поминання предків. Після завершення церемонії всі разом їдять та спілкуються.

  Обов’язковою на столі стравою є сонпхьон (токк). Їх ліплять з рисового борошна і  начинкою з солодкої квасолі і кунжуту. Сонпхьон мають вигляд малесеньких пиріжків у формі півмісяця, їх готують на пару  з сосновими голками, завдяки чому, вони набувають хвойний аромат.

  Вітаємо Вас з цим чудовим святом!

  Свято Чусок збігається з осінньою порою збору врожаю – часом добробуту і достатку. Нехай і Вас оточує достаток і комфорт.

  (Християни сьогодні також святкують Софії, Віри, Надії і Любові).

  Нехай це свято наповнить серце світлими почуттями надії, віри і любові, дарує щастя та добро.

  Запись опубликована в рубрике Без рубрики, Новости, Новости из Кореи, Новости ККЦ, Новости корейской культуры, Новости о корейцах в Украине. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in