•  

  img_0259 img_1816 img_2284 orl4670 Ханбок - национальная одежда корейцев Minjae Lee
 • 6 червня – День пам’яті в Кореї (현충일)

  День пам’яті про тих, хто загинув під час військової служби або за незалежність. У цей день, національна церемонія поминання проводиться в Сеульському національному цвинтарі.


  Корейська демілітаризована зона

  Закінчення Корейської війни 1950-1953 років, після підписання Корейської угоди про перемир’я, стало основою для створення військової лінії розмежування та корейської демілітаризованої зони довжиною 250 кілометрів і шириною 4 кілометри (по два на північ та південь). У західній частині демілітаризованої зони розташоване фермерське селище, відоме серед жителів Південної Кореї як «Село Свободи».

  Для цивільних доступ сюди обмежений і надається лише з дозволу військових. Це стосується як місцевих, так і іноземних туристів. Завдяки заборонам на в’їзд та на іншу діяльність в демілітаризованій зоні останніх 60 років, навколишнє середовище тут  зберігається в незайманому стані.

  Для туристів тут оглядові майданчики, що знаходяться за «Селом Свободи». Тут  же є   місце що також збирає  багато відвідувачів – паркан з колючого дроту, на якому пов’язано безліч різнокольорових стрічок з побажаннями миру та молитвами за возз’єднання Кореї.

  Запись опубликована в рубрике Без рубрики, Новости, Новости из Кореи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in