Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
6 червня – День пам’яті в Кореї (현충일)
6 червня – День пам’яті в Кореї (현충일)

6 червня – День пам’яті в Кореї (현충일)

День пам’яті про тих, хто загинув під час військової служби або за незалежність. У цей день, національна церемонія поминання проводиться в Сеульському національному цвинтарі.


Корейська демілітаризована зона

Закінчення Корейської війни 1950-1953 років, після підписання Корейської угоди про перемир’я, стало основою для створення військової лінії розмежування та корейської демілітаризованої зони довжиною 250 кілометрів і шириною 4 кілометри (по два на північ та південь). У західній частині демілітаризованої зони розташоване фермерське селище, відоме серед жителів Південної Кореї як «Село Свободи».

Для цивільних доступ сюди обмежений і надається лише з дозволу військових. Це стосується як місцевих, так і іноземних туристів. Завдяки заборонам на в’їзд та на іншу діяльність в демілітаризованій зоні останніх 60 років, навколишнє середовище тут  зберігається в незайманому стані.

Для туристів тут оглядові майданчики, що знаходяться за «Селом Свободи». Тут  же є   місце що також збирає  багато відвідувачів – паркан з колючого дроту, на якому пов’язано безліч різнокольорових стрічок з побажаннями миру та молитвами за возз’єднання Кореї.

Залишити відповідь