•  

  img_0678 img_4149 dsc_8992-1 dsc_5105 dsc_5257 orl5789
 • Вперше в Україні відбудеться вечір корейської поезії

  Вперше в Україні відбудеться вечір, на якому прозвучить лірика Країни Ранкової Свіжості. Корейська поезія, як і будь-яке мистецтво Сходу, співставна з айсбергом, що виступає назовні лише на одну сьому. Завдяки неймовірній глибині та метафоричності змісту не так просто відкрити для себе душу корейського поета.

  Корейський культурний центр за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні вирішив наблизити мистецтво корейського поетичного слова до українського слухача та провести вечір корейської поезії, адже що може бути цікавішим за відкриття для себе чого нового, особливо, якщо мова йде про Корею, культура якої нестримною хвилею накрила весь світ.

  Запрошені гості: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Ин-Цжун, Президент Асоціації корейців України Кан Ден Сік.

  Захід відбудеться за участі єдиного в Україні ансамблю корейських традиційних танців «Тораді», а також фіналіста шоу «Україна має талант», відомого бандуриста Джусь Ярослава. Не проґавте унікальну можливість почути, як звучить корейська музика на традиційному українському інструменті, а також послухати в оригіналі твори одного з найвідоміших корейських поетів XX століття Кім Соволя.

  Атож, запрошуємо всіх бажаючих відзначити двадцятиріччя дипломатичних відносин Республіки Корея та України вечором корейської поезії, який відбудеться 23 листопада о 18:00 у Білій залі столичного Будинку вчених (вул. Володимирська, 45А).

  Вартість: 40 грн.
  Замовлення, бронювання та доставка квитків: 097 484 25 77.

  Запись опубликована в рубрике Культура, Новости, Новости ККЦ, Новости о корейцах в Украине. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in