Центр розвитку та популяризації Корейської Культури в Україні
 ARMY BTS UA пишаються Золотим Макне
 ARMY BTS UA пишаються Золотим Макне

 ARMY BTS UA пишаються Золотим Макне

Чонгук на церемонії відкриття першого чемпіонату світу з футболу на Близькому Сході… 

Чому FIFA відчинила свої двері для K-pop?

За словами кількох офіційних осіб, сторона FIFA безпосередньо звернулася до штаб-квартири HYBE, філія HYBE у США та Big Hit Music, лейбл, керуючий BTS для залучення Чонгука до чемпіонату світу з футболу. FIFA не розкрила конкретну причину, але повідомлялося, що від самого початку було сказано, що вона попросила виступити саме Чонгука серед усіх учасників BTS. Серед критиків аналізується, що той факт, що FIFA обрала Чонгука, є результатом уваги до девізів, висунутих для цього чемпіонату світу, таких як “мультикультуралізм”, “різноманітність” та “Мир”.

Італійський режисер Марко Балічі, який відповідав за церемонії відкриття та закриття цього чемпіонату світу, сказав раніше: «Від уряду Катару надійшло прохання підкреслити мультикультуралізм, різноманітність та мир на церемонії відкриття».

Кажуть, що BTS і фандом ARMY, які висловилися за такими темами, як мультикультуралізм, повага до різноманітності та екологічність, добре узгоджуються з цим наміром планування.
З точки зору касового успіху, імена BTS і Jungkook вважаються візитною карткою, які одночасно задовольнять популярність на світовому музичному ринку, такому як Північна Америка, а також у приймаючій країні Катарі та культурі Близького Сходу. Тим часом, Катар – це місце, де BTS часто очолювали місцевий музичний чарт iTunes щоразу, коли випускали нову пісню. Ім’я учасника Чонгука називається «називним ім’ям» в американському фандомі K-pop, сленгове слово, що означає «представницьке ім’я, знайоме публіці».

 Існує також інтерпретація того, що К-поп був би терпимим варіантом для уряду Катару та Оргкомітету чемпіонату світу з футболу, на який постійно вказували проблеми з правами людини.  BTS є першим неарабським виконавцем, який провів концерт на стадіоні в Саудівській Аравії в 2019 році з місткістю 60 000 глядачів.  У той час десятки тисяч мусульманських жінок насолоджувалися музикою на Міжнародному стадіоні короля Фахда в Ер-Ріяді, столиці, в хіджабі та абайї (традиційний мусульманський жіночий одяг, що закриває все тіло, крім обличчя, рук і ніг), і Закордонні ЗМІ заявили: «BTS подолали культурний бар’єр». До цього в Саудівській Аравії жінкам заборонялося навіть входити на футбольні стадіони, не кажучи вже про подібні виступи.

Всі корейці та Армі світу пишаються Чонгуком.


정국, 중동 첫 월드컵 개막식서…FIFA, 케이팝으로 문 열었다

Залишити відповідь