•  

  orl4848 img_0628 img_2461 img_2149 img_0012 Minjae Lee
 • Відкриття Корейського освітнього центру

  17 березня 2017 року у місті Києві відбулася урочиста церемонія відкриття Корейського освітнього центру, який має стати провідним мостом між Сходом і Заходом. У світі їх лише 18. На церемонії відкриття було багато високопоставлених гостей, серед яких: заступник Міністра освіти Республіки Корея Сонг Гін Бе, Міністр освіти України Лілія Гріневич, Чрезвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, Консул Республіки Корея в Україні Шин Кю Хо, Президент Всеукраїнської асоціації Корейців Кан Ден Сік, Народний депутат України Сергій Ларін та ін. Відкриття цього закладу має надзвичайно важливе значення не лише для етнічних корейців, а також і для українців, які хочуть вивчати корейську мову. Адже останнім часом популярність корейської мови в усьому світі і, зокрема, в Україні різко зросла.

  Запись опубликована в рубрике Новости. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  *


  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  JSantispam

  В Вашем браузере отключена поддержка JavaScript! Для корректной работы Вам необходимо включить поддержку JavaScript и обновить данную страницу.
   
  Корейский Культурный Центр работает на WordPress
  RSS статей и RSS коментариев.
  Designed in